+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

35.79

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 09:10:29
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

35.79

новини на пульсі:

Смугастиків у кожну хату: 6 фільмів про тигрів

15 Січня, 2022

Буквально вчора багато хто відзначив старий новий рік. Рік чорного водяного тигра. Ми не могли пройти повз цю подію, тому підготували кілька кінострічок, де ці смугасті хижаки грають провідну роль у сюжеті. Комедія, жахи, драма – у будь-якому жанрі для тигрів є місце. Зараз ми це покажемо.

 

Смугастий рейс (1961)

Знаменитий радянський фільм про те, що маленька дрібничка (в цьому випадку мавпочка) може змінити стан справ у максимально короткі терміни. Старше покоління, напевно, пам’ятає цю комедію, під зав’язку наповнену смішними і місцями безглуздими ситуаціями. Тут хижаки не навмисне опинилися на волі та ледве не зжерли всіх на кораблі. Просто така у них природа.

 

Синій тигр (2012)

Цей фільм світу подарували чеські кіномитці.

«Фільм для дітей, їхніх батьків та тварин» – так звучить слоган цієї милої сімейної кінокартини.

Розповідає вона про сім’ю, яка живе у ботанічному саду та щодня бачить та взаємодіє з представниками флори та фауни. Але на горизонті з’являється мерзенний бізнесмен, який намагається відібрати у сім’ї це місце, щоб побудувати на ньому щось таке, що приноситиме йому ще більше грошей. Але одного разу у них з’являється тигреня синього кольору. Воно стає для родини символом віри в диво. І хтозна, може цей сіний смугастик стане Дуже зворушлива історія, де смугастий хижак не хижак, а щось більше.

 

Життя Пі (2012)

Відомий фільм і паралельно посібник із виживання в океані. Типу, що робити, якщо ви опинилися в одному човні з тигром. У рік свого виходу стрічка стала справжньою сенсацією. Тигр тут повноцінний другий головний герой. Та й загалом фільм вийшов незвичайним та яскравим, тож із ним однозначно варто ознайомитись.

 

Шаблезубий (2002)

Трешовий жахастик, знятий для телебачення в 2002-му році. Відверто кажучи, це стандартний ​​слешер, де якогось мовчазного вбивцю в хокейній або будь-якій іншій масці замінили на криво намальовану 3D-модель шаблезубого тигра. Також у фільмі буде максимально стереотипний набір персонажів, до яких глядач за гарною традицією не встигне звикнути чи хоча б якось їх запам’ятати. Але якщо не зважати на вторинність і навіть третинність сюжету, то на виході маємо непоганий фільм жахів про протистояння одній з найбезепечніших істот, які колись існували у природі.

 

У владі тигра (2010)

 

Напружений трилер про виживання, де головним поплічником лиходія є саме тигр, точніше, його хижа натура.

У цьому фільмі вітчим вирішує оригінально позбутися прийомних дітей. Він зачиняє всі вікна та двері в будинку та запускає туди бенгальського тигра, який до того ж, голодний. Отже, на нас чекає напружений нерівний двобій між дівчиною, її молодшим братом з одного боку, та безжальним хижаком з іншого.

 

Два брати (2004)

Зворушлива історія про двох братів-тигрів, яких розлучили ще коли вони були малятами. У кожного з них було своє життя і ніхто навіть не думав про зустріч, поки через багато років їх не випустили на двобій супроти один одного. Все для задоволення потреб людей, які прийшли подивитися на шоу. Ще одна історія, яка показує, що дикі звірі іноді здатні бути людянішими, ніж самі люди. Наприкінці нам нагадають, що населення тигрів поступово скорочується.

 

На заставці, до речі, кадр із іншої радянської класики “Приборкувачка тигрів”. Стрічка вийшла у прокат у 1955-му.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин