Команда тхеквондистів із Кам’янського здобула "срібло" всеукраїнського турніру

15 Квітня, 2024 |

13–14 квітня в Івано-Франківську пройшов Відкритий всеукраїнський турнір класу "А" "Кубок Карпат" з тхеквондо ВТФ, присвячений пам’яті загиблих випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею.

Чемпіонами й призерами змагань стали представники дитячо-юнацької спортивної школи №4 Кам’янського, вихованці тренерів Олександра Кірпи, Кирила Ковдрі та Аліни Крістєвої: "золото" вибороли Назар Брильов, Архіп Шульженко, Ельвіра Шабанова та Алла Валентюк; "срібло" – Ярослав Шульц; "бронзу" – Матвій Фєдосєєв і Марія Крістєва.

За підсумками турніру команда дитячо-юнацької спортивної школи №4 Кам’янського посіла II командне місце серед юніорів.

"Щиро вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом! Дякуємо ЗСУ, організаторам змагань, суддям, тренерам, спортсменам та батькам за допомогу. Готуємося до наступних змагань", – зазначили в ДЮСШ №4.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram