У Кам’янському триває чемпіонат міста з футболу

13 Червня, 2024 |

Чемпіонат міста з футболу серед молодіжних команд і аматорських колективів триває в Кам’янському: про перебіг змагань повідомляють у Федерації футболу міста Кам’янське.

У другому матчі третього туру чемпіонату зустрілися команди "Дніпровські вовки" і "Союз Сталь". Матч видався захопливим, "вовки" виграли перший тайм 2:0, у другому забили третій м’яч і, здавалося, завершать впевненою перемогою. Але за 10 хвилин до закінчення гри "Союз Сталь" забиває двічі.

У Кам’янському триває чемпіонат міста з футболу / Фото: Федерація футболу міста Кам’янське

На останніх хвилинах матчу гравці "Союз Сталі" тричі "розстрілювали" ворота "вовків" з вигідних позицій, двічі врятував воротар, а потім на допомогу прийшов захисник, який вибив м’яч з лінії воріт. "Дніпровські вовки" ледь не втратили очки, здобувши важку перемогу з рахунком 3:2. А "Союз Сталь" потроху втягується у сезон і обов’язково теж почне набирати очки, – переконані у федерації.

У середу відбувся черговий матч третього туру чемпіонату. Зустрічались головні претенденти на комплект медалей: команди  "Атлетик" та "Золоті піски". Гра протримала вболівальників увесь матч у напрузі. В обох команд були шанси відзначитись, але воротарі грали на висоті. У підсумку – нічия 0:0, яка задовольнила обидва колективи.