Каратисти Кам’янського вибороли звання кращих на Всеукраїнських змаганнях

5 та 6 жовтня у Дніпрі спортивний комплекс "Олімпійські резерви" зібрав на своєму татамі найкращих каратистів із різних куточків України. На змаганнях Кубок України з кіокушин карате ІКО-1 боролося понад 400 спортсменів. Вихованці спортивного клубу PROTASIUK DOJO з Кам’янського та Верхівцевого під наставництвом тренерів Наталії та Олександра Протасюк успішно виступили, показавши свою майстерність та незламність.

• Євген Тупало.

Наразі переможці та призери готуються до виступу на Чемпіонаті Європи у Катовіце (Польща).

Вітання спортсменам та тренерам! До нових перемог!

Каратисти Кам’янського вибороли звання кращих на Всеукраїнських змаганнях / Фото: PROTASIUK DOJO

Раніше ми писали: Кам’янські каратисти стали переможцями чемпіонату Дніпропетровської області

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram