Каратисти з Кам’янського стали призерами Кубку Європи

26 жовтня в польському місті Катовіце, проходив Кубок Європи з Кіокушин карате IKO – 1. У змаганнях прийняло участь близько тисячі спортсменів. Наша команда в кількості 5 спортсменів (спортивний клуб  PROTASIUK DOJO ) прийняли участь в цьому заході, і гідно виступили на ньому.

• Провідний тренер Олександр Протасюк провів три поєдинки і зайняв 2 місце;
  • Софія Кобзєва (12-13 років) провела чотири поєдинки і посіла 3 місце;
  • Варвара Кияниченко (8-9 років), провела три поєдинки і посіла 3 місце;
  • Анна Протасюк (10-11 років), увійшла у фінал змагань по ката, але не ввійшла до трійки лідерів (з 26 спортсменів стала 6).Також зупинилась за крок до медалі в куміте, провівши два поєдинки поступившись чемпіонці Європи за рішенням рефері;
  • Дебютувала наша спортсменкаЮліана Верховець (12-13 років), але змагання такого рівня не далися легко.
Срібний призер Олександр Протасюк / Фото: PROTASIUK DOJO
Бронзова призерка Варвара Кияниченко / Фото: PROTASIUK DOJO
Бронзова призерка Софія Кобзєва / Фото: PROTASIUK DOJO

Вітання спортсменам, тренерам та батькам! До нових перемог!

Раніше ми писали: Каратисти Кам’янського вибороли звання кращих на Всеукраїнських змаганнях

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram