• UA
  • RU
  • ТОП-3 науково-популярних книги від Бібліотеки на Шевченка

    09 Листопада, 2024 | Культура Місто |

    Вам цікаво, як влаштований світ навколо, але ви не знаєте, з чого почати? Науково-популярна література — ідеальний спосіб знайти відповіді на складні питання без зайвих складнощів. У цій добірці ви знайдете книги, які простою мовою пояснюють фундаментальні речі, надихають розширювати горизонти та дивитися на світ іншими очима.

    Річард Докінз, "Егоїстичний ген"

    "У чому сенс життя?" Цим питанням задаються багато вчених. Річард Докінз не дає однозначної відповіді на нього, але натомість пояснює, як влаштоване наше життя та яке місце людство займає в цьому світі. У своїй книзі "Егоїстичний ген" він розкриває саму суть еволюції, якій зовсім не суперечать наші філософські переконання та акти альтруїзму. Усе це передбачено хитрими генами.

    Елізабет Колберт, "Шосте вимирання"

    Елізабет Колберт у своїй книзі нікого не повчає. Під час роботи над книгою авторка побувала майже на всіх континентах, відвідала наукові бази в тропіках Амазонії і на островах Великого Бар’єрного рифу, спілкувалася з сотнями людей. Колберт шукає відповідь на питання, що станеться, якщо темпи вимирання прискоряться. Ця книга – не наукова праця. Вона – швидше велетенська стаття для суспільно-природничого журналу зі світовим ім’ям, яку ми маємо можливість читати українською.

    Анне Свердруп-Тайгесон, "Жали, дзижчи, кусай"

    "Жали, дзижчи, кусай" — це дотепне й пізнавальне знайомство зі світом комах. Анне Свердруп-Тайґесон з ентузіазмом розповідає про істот, які на перший погляд видаються лячними і непотрібними, а насправді є незамінними для екосистеми: вони запилюють квіти, забезпечують їжею інших тварин, стримують поширення шкідливих організмів. Це книжка про те, як сильно ми — й наша планета загалом — залежимо від крихітних комашок.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити