• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Колекція музею Кам’янського поповнилась унікальними експонатами російсько-української війни

    Мілітарна колекція Музею історії міста Кам’янське, в якій зберігаються експонати, що є промовистим свідченням подій, які пережили люди та наша країна під час війни з росією, поповнилась унікальними артефактами з району проведення Курської наступальної операції Сил оборони України.

    Відомий кам’янський волонтер, голова БФ "ОСОННЯ УКРАІНИ" Олександр Крутько передавав до музею фрагменти документообігу Суджанського РВК Курської області рф, захоплені були захоплені українськими військовими у серпні 2024 року. Справжні герої, які не тільки боронять нашу країну від ворога, а й розуміють як важливо зберегти та передати пам’ять про цю війну і злочини окупантів майбутнім поколінням, попросили Олександра Крутька передати ці предмети до музею рідного міста.

    Як повідомила директорка музею історії міста Кам’янське, кандидатка історичних наук Наталія Буланова колекцію музею зокрема поповнили робочі зошити військового комісара м. Суджа,  мобілізаційні плакати 2018 року., план дій окупантів на випадок “терористичної загрози” та рекомендації щодо ведення документообігу ворожого військкомату. Як музейні експонати, ці предмети  показуватимуть його відвідувачам справжнє обличчя і підступні наміри ворога.

    Дякуємо за збереження історичної пам’яті про події, що відбуваються на наших очах. Проте історичні оцінки цієї операції – ще попереду, – зазначила Наталія Буланова.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram