• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    У Кам’янському триває оновлення медичної інфраструктури міста

    22 Липня, 2025 | Місто |

    У Кам’янському триває оновлення медичної інфраструктури міста. Масштабний проєкт реалізується завдяки перемозі у грантовому конкурсі Європейського інвестиційного банку.

    За рахунок залучених інвестицій оновлюють найбільші та ключові лікарні — №7, №8, №9, а також амбулаторію по вулиці Сергія Слісаренка. Ці медичні заклади обслуговують як мешканців Кам’янського, так і всього Кам’янського району — загалом близько пів мільйона людей.

    Сьогодні міський голова Андрій Білоусов оглянув перебіг робіт – ремонти тривають згідно з графіком. Будівельники працюють як усередині приміщень, так і зовні: здійснюється заміна застарілих комунікацій, ремонтуються відділення, які ще не були оновлені, утеплюються фасади, проводиться благоустрій прилеглих територій.

    Вже до середини вересня повністю завершать всі ремонтні роботи у лікарні №8 та амбулаторії на Слісаренка. Роботи в лікарні №9, а також перший етап модернізації лікарні №7 будуть виконані до кінця поточного року.

    “Дякую підприємству "КАМЕТ-СТАЛЬ" групи "Метінвест" за співфінансування та підтримку такого важливого для громади проєкту. Працюємо, щоб кожен заклад охорони здоров’я відповідав сучасним стандартам і забезпечував комфорт для пацієнтів та медичного персоналу”, – додав очільник міста.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram