У Кам’янському розшукали та затримали підозрюваного у вбивстві дружини
Як пише ГУНП в Дніпропетровській області, після проведення комплексу слідчих та розшукових заходів 36-річного підозрюваного вдалося розшукати. За силової підтримки спецпризначенців фігурната затримали.
Злочин стався 7 серпня за місцем мешкання 28-річної жінки. Слідством встановлено, що того дня до потерпілої прийшов її чоловік. Між подружжям виник конфлікт, у ході якого зловмисник дістав вогнепальну зброю та здійснив постріл у дружину. Від отриманого поранення жінка загинула на місці.
Фігуранту повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченому ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років. Наразі вирішується питання про обрання чоловіка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
