• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Як студентам Кам’янського та Дніпра зберегти право на відстрочку від призову

    Студенти вищих навчальних закладів Кам’янського та Дніпра можуть розраховувати на відстрочку від мобілізації, проте навчання в університеті чи коледжі не гарантує автоматичний захист від призову.

    Виші передають інформацію про всіх студентів, включно з першокурсниками, до територіальних центрів комплектування (ТЦК). Проте для підтвердження свого статусу кожному студенту необхідно особисто звернутися до ТЦК із військово-обліковим документом та довідкою з навчального закладу.

    Фахівці радять оновлювати дані щонайменше раз на пів року. У разі відрахування студентського закладу ТЦК оперативно отримує інформацію, і право на відстрочку автоматично анулюється.

    Щоб уникнути непорозумінь та проблем під час перевірок, студентам Кам’янського та Дніпра варто своєчасно підтверджувати відстрочку та регулярно оновлювати відомості у ТЦК.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram