• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    У Самарі відкрили дитячий освітній центр “Бджола”

    У Самарі відбулося відкриття дитячого освітнього центру “Бджола”. На заході діти мали змогу займатися творчістю: виготовляти поробки, малювати, співати пісні та будувати вулики й квіти з конструктора LEGO. Старші учасники створювали патріотичні браслети зі стрічок синьо-жовтих кольорів та пробували себе в ролі юних журналістів.

    На відкриття завітали почесні гості — міський голова Сергій Рєзнік та голова фонду розвитку міста Дмитро Гайдук, які висловили підтримку ініціативі та поділилися словами заохочення.

    Свято супроводжувалося розвагами для дітей, серед яких солодка вата, мильні бульбашки, тир та невеликі подарунки. Незважаючи на похмуру погоду, захід пройшов у теплій та радісній атмосфері.

    Незабаром буде опубліковано розклад занять та форми запису. Усі заняття у центрі “Бджола” безкоштовні. Центр запрошує дітей та їхніх батьків долучитися до простору розвитку та творчості.

    Раніше ми повідомляли:

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram