• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Командиру повідомили про підозру через загибель людей на урочистостях

    Командиру підрозділу безпілотних систем повідомлено про підозру через загибель військових і цивільних під час урочистостей. Про це розповіли в Офісі Генерального прокурора.

    Слідство встановило, що 1 листопада офіцер організував урочисте шикування та вручення відзнак для понад 100 військовослужбовців на території Дніпропетровської області — у тому числі в місці, де перебувало цивільне населення.

    Окрім прямої заборони скупчення особового складу та вимоги щодо його розосередження, після оголошення повітряної тривоги командир не забезпечив негайне припинення заходу та розосередження військовослужбовців.

    У цей час російські збройні сили завдали комбінованого ракетно-дронового удару по місцях зосередження особового складу. Внаслідок удару загинули 12 військовослужбовців та 7 цивільних. Ще 36 військових зазнали поранень.

    За процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони офіцеру повідомлено про підозру у недбалому ставленні до служби в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України). Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою без визначення застави.

    Раніше ми повідомляли:

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram