У мистецькій школі Кам’янського пройшов концерт до Дня Збройних сил України
У Кам’янській школі мистецтв № 4 відбувся святковий концерт "Разом до перемоги!" до Дня Збройних сил України, присвячений незламним захисникам і захисницям. Організувала цей захід талановита викладачка сольного співу Олена Миронова.
Святкова зала наповнилася музикою, щирими емоціями та справжньою атмосферою дива. Лунали чарівні мелодії українських композиторів, звучали пісні, учні дарували присутнім натхнення й віру в силу мистецтва.
"Щира подяка всім учасникам концерту за теплоту й натхнення, які вони подарували глядачам. Ми віримо в наших захисників! Ми віримо в Україну! І, звісно ж, ми віримо в Святого Миколая — бо саме віра в добро допомагає творити власні маленькі й великі дива", — зазначили в мистецькій школі.
