• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Трагедія в Кривому Розі: 32-річна жінка до смерті забила матір каструлею

    У Центрально-Міському районі Кривого Рогу побутовий конфлікт завершився трагедією. 32-річна жінка під час сварки накинулася на власну матір із металевим посудом, завдавши їй травм, несумісних із життям.

    Трагедія розігралася 23 січня. За попередніми даними, між жінками виникла гостра суперечка. У розпалі емоцій донька схопила важку металеву каструлю та почала бити нею 56-річну матір по голові. Від отриманих численних ударів потерпіла померла на місці ще до приїзду допомоги.

    Поліцейські Криворізького районного управління оперативно прибули на місце події та затримали підозрювану. Слідчі за погодженням із Криворізькою центральною окружною прокуратурою вже повідомили жінці про підозру в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть. Наразі суд призначив їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

    Як стало відомо з місцевих джерел (зокрема про це писав телеграм-канал "Свої. Кривий Ріг"), ця родина вже давно була "на олівці" у соцслужб. Життя підозрюваної і до вбивства йшло під укіс: лише наприкінці минулого року її офіційно позбавили батьківських прав на 11-річну доньку.

    Ще в лютому дитину вилучили з сім’ї через нестерпні умови проживання. У судових документах зазначалося, що матір систематично пропивала державну допомогу, яка призначалася на утримання дівчинки. Схоже, що черговий алкогольний чад або затяжна криза і призвели до фатальної розв’язки у стосунках із матір’ю.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram