Безпека на Великдень: у Кам’янському районі координують зусилля рятувальників, поліції та духовенства
Напередодні Великодніх свят та поминальних днів у Кам’янському районі відбулася серія робочих нарад. Офіцери-рятувальники зустрілися з очільниками громад, правоохоронцями та представниками духовенства, щоб узгодити план спільних дій і зменшити можливі ризики.
Під час консультацій особливу увагу приділили протипожежному режиму в храмах. Фахівці наголосили на важливості перевірки вогнегасників, контролі за станом електромереж та дотриманні правил поводження з відкритим вогнем і свічками під час богослужінь.

Окремо учасники обговорили алгоритми реагування у разі надзвичайних ситуацій. Присутніх детально проінструктували, як діяти у разі виявлення підозрілих пакунків або вибухонебезпечних предметів, підкресливши важливість негайного інформування екстрених служб. Також опрацювали питання безпеки у місцях масового скупчення людей —як у релігійних спорудах під час літургій, так і на кладовищах у поминальні дні.
За підсумками нарад напрацьовано чіткі механізми взаємодії між усіма структурами. Головна мета — спокійне проведення свят та захист громадян.
