• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    У Дніпрі п’яний пацієнт відкрив вогонь по парамедику через відмову в госпіталізації

    У Дніпрі виклик екстреної допомоги ледь не завершився трагедією. Чоловік у стані алкогольного сп’яніння вчинив стрілянину, цілячись у парамедика. Про інцидент, що стався 18 квітня, повідомив генеральний директор обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

    Конфлікт спалахнув після того, як медична бригада, оглянувши чоловіка, не знайшла об’єктивних підстав для його госпіталізації. Це розлютило агресивного пацієнта, і він дістав пістолет. На щастя, ніхто з медичного персоналу не постраждав. Нападника оперативно затримали правоохоронці.

    "Це не просто агресія — це злочин проти того, хто прийшов на допомогу. Попри все, ми продовжуємо тримати стрій і залишаємося надійним щитом для кожного жителя нашої області", — зазначив Радій Шевченко.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram