• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Трофеї з передової: музей Кам’янського отримав знешкоджений російський дрон "Оса"

    Колекція Музею історії міста Кам’янське поповнилися новим знаковим артефактом сучасної російсько-української війни. Військовослужбовець Збройних Сил України передав до музейних фондів ворожий ударний FPV-дрон "Оса".

    Цю смертоносну "пташку" було виявлено та знешкоджено на Запорізькому напрямку, в районі села Новояковлівка. Тепер загарбаний безпілотник стане частиною постійної експозиції, яка розповідає про героїчний опір та незламність українського народу.

    Чому цей артефакт має історичну цінність?

    • Жива історія війни свідчить, що такі знахідки є наочними й незаперечними речовими доказами російських воєнних злочинів, які демонструють технічні засоби та технології окупантів.

    • Пам’ять для нащадків залишиться, адже через десятиліття саме ці предмети допоможуть майбутнім поколінням глибше зрозуміти характер, масштаб та жорстокість сучасного військового конфлікту.

    • Він перетворився на символ стійкості, який нагадуватиме кожному відвідувачу про щоденну мужність та невтомну працю наших захисників на передовій.

    Музейники щиро дякують українському захиснику за цей важливий внесок у збереження історичної пам’яті. Разом ми наближаємо Перемогу та формуємо хроніку нашої боротьби для майбутніх поколінь.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram