• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    У Кам’янському судитимуть чоловіка за побиття і пограбування підлітка

    Слідчі завершили досудове розслідування щодо 32-річного чоловіка, який напав на 17-річного юнака та заволодів його мобільним телефоном. Про це повідомили в Кам’янському районному управлінні поліції.

    Встановлено, що 16 квітня обвинувачений прийшов у гості до неповнолітнього. Там між ними виникла сварка. Чоловік накинувся на хлопця з кулаками, після чого відібрав у нього телефон та пішов.

    Поліцейські розшукали нападника. Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Суд обрав фігуранту запобіжний захід – тримання під вартою.

    Нині досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram