У Кам’янському судитимуть чоловіка за побиття і пограбування підлітка
Слідчі завершили досудове розслідування щодо 32-річного чоловіка, який напав на 17-річного юнака та заволодів його мобільним телефоном. Про це повідомили в Кам’янському районному управлінні поліції.
Встановлено, що 16 квітня обвинувачений прийшов у гості до неповнолітнього. Там між ними виникла сварка. Чоловік накинувся на хлопця з кулаками, після чого відібрав у нього телефон та пішов.
Поліцейські розшукали нападника. Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Суд обрав фігуранту запобіжний захід – тримання під вартою.
Нині досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.