До Ужгорода з Дніпра з комфортом: Укрзалізниця оновила пасажирські вагони на популярному маршруті
Укрзалізниця продовжує оновлювати рухомий склад, створюючи комфортніші умови для пасажирів. Відтепер мешканці Дніпра та Києва можуть подорожувати до Закарпаття у нових сучасних вагонах українського виробництва.
Парк компанії поповнили нові пасажирські вагони, які спочатку увійшли до складу поїзда №29/30 сполученням Київ — Ужгород. Завдяки моделі максимально інтенсивного використання рухомого складу, яку практикує перевізник, ці ж вагони вже 27 червня вирушили у свій перший рейс №4/3 Ужгород — Дніпро.
Враховуючи партію, яку залізниця отримала місяцем раніше, на напрямку Київ — Ужгород — Дніпро курсують уже шість нових вагонів.

Сучасні зручності та автономність: що всередині
Новий рухомий склад значно відрізняється за рівнем комфорту, що особливо відчутно під час тривалих літніх подорожей
- Прохолода без зупинок: вагони обладнані акумуляторними батареями підвищеної місткості, завдяки чому системи кондиціювання повітря продовжують ефективно працювати навіть під час тривалих стоянок у спеку.
- Технологічність у купе: для кожного пасажира передбачені розетки, індивідуальне сучасне освітлення та кнопки виклику провідника.
- Продумані дрібниці: у купе з’явилися зручні столики для пасажирів верхніх полиць.
- Турбота про батьків: вбиральні облаштовані сповивальними столиками та спеціальними дитячими сидіннями.

Оновлення парку в умовах дефіциту
Загалом від початку року Укрзалізниця отримала вже 18 нових пасажирських вагонів від вітчизняного виробника. Таке поповнення є критично важливим для компанії, адже наразі залізничні перевезення мають надвисокий попит, а дефіцит рухомого складу залишається одним із головних викликів.
Нові вагони дозволяють не лише забезпечити комфорт, а й підтримувати високу інтенсивність рейсів між ключовими містами країни.

Особливий штамп до Дня Конституції: сюрприз для мандрівників
До 30-річчя Конституції України Укрзалізниця підготувала дещо особливе для колекціонерів та мандрівників! Лише з 28 червня до 5 липня на Центральному вокзалі Києва можна буде поставити унікальний штамп у свій "Паспорт мандрівника".
Тож беріть ваших діток, їхні паспорти мандрівників, шукайте наших залізничних янголів і готуйтесь до нових відміток!
