• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Кам’янські медики рятували двох постраждалих внаслідок купання напідпитку

    Літня спека кличе людей поїхати на природу, поринути у прохолодну воду і насолоджуватись відпочинком. На жаль, часто це не обходиться без алкогольних напоїв і сумних наслідків. Про два таких випадки, що сталися в один вечір, розповіла завідувачка Кам’янської станції обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Биданцева.

    У п’ятницю, 3 липня, до "швидкої" повідомили про утоплення чоловіка на Єлизаветівському котловані. На виклик виїхала бригада Кам’янської станції у складі парамедика Сергія Одновола і екстреного медичного техніка Анатолія Полтавського.

    Кам’янські медики рятували двох постраждалих від купання напідпитку

    Виявилося, що 38-річний чоловік  років з великою вагою тіла, будучи добряче напідпитку, пірнув з містка на мілині. Інші люди бачили це і швидко витягли постраждалого, але шийний відділ його хребта був уже зламаний. Пацієнта терміново госпіталізували до обласної клінічної лікарні імені Мечникова.

    Кам’янські медики рятували двох постраждалих від купання напідпитку

    Того ж вечора на "103" знову надійшов виклик щодо утоплення, але вже у басейні. На місце виїхала бригада Лівобережної підстанції обласного центру: парамедики Юлія Кийовська та Ірина Гранатова і екстрений медичний технік Олександр Харченко.

    Кам’янські медики рятували двох постраждалих від купання напідпитку

    Виявилося, що чоловік 50-ти років у стані значного алкогольного сп’яніння вирішив скупатись у басейні. Люди вчасно помітили його на дні, витягли і почали реанімаційні заходи.

    Швидко прибувши, бригада "швидкої" продовжила рятувати постраждалого. У стані коми та з важким аспіраційним синдромом його доправили до Кам’янської лікарні швидкої допомоги.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram