У Кам’янському обговорили питання меморіалізації російсько-української війни
Під головуванням секретаря міської ради Наталії Ктітарової відбулося перше засідання робочої групи з розроблення та впровадження Концепції меморіалізації російсько-української війни в Кам’янській міській територіальній громаді. Про це повідомили в управлінні містобудування та архітектури міськради.
Робочу групу створено розпорядженням міського голови. Вона є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, який має на меті формування єдиної політики увічнення пам’яті про події російсько-української війни в громаді. Один із членів робочої групи – заступник начальника управління містобудування та архітектури міської ради Світлана Яковенко.
На засіданні розглядали питання організації роботи, основні напрями першочергових заходів із розроблення Концепції меморіалізації та розбудови простору пам’яті в міській територіальній громаді. Також обговорювали проблемні питання щодо місць формування пам’яті, персоналізації такої пам’яті, ведення та актуалізації відповідної інформаційної бази даних тощо.
