+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.18

Четвер, 26 Травня 2022 03:05:26
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.18

новини на пульсі:

Капітан Очевидність на зв’язку: символічні та очевидні назви вулиць Кам’янського

03 Жовтня, 2021

«Це ж очевидно!» – вигукне читач після прочитання цієї статті.

«А ти що думав (-ла)?» – відповість автор цієї статті. І буде правий. Чому так? Тому що є вулиці, названі на честь видатних особистостей. Є вулиці, названі нейтрально. Є вулиці, в назві яких є якась іронія. А є ті, назви яких говорять самі за себе. У сьогоднішній підбірці покажемо останні. Не стверджуватимемо, чому вулиці назвали саме так, але ті, хто це зробив – як у воду дивилися!

Вул. Тиха (Соцмісто)

 

Відкриває наш список одна з найвіддаленіших вулиць Кам’янського. Вона розташована в Південному районі. Це приватний сектор. Створюється враження, що цивілізація добереться сюди ще нескоро. Хоча ні… З цього містку можна потрапити на цілком собі сучасний дитячий майданчик. В іншому, тут немає шуму, а вдень, поки ми робили ці фото, складалося враження, що світ тут завмер. Тож назва вулиці – Тиха – більш ніж очевидно.

 

Вул. Пряма (Правий берег)

Якщо придивитися, можна побачити паркан. Це і є кінець цієї вулички. Жодного повороту і навіть дорога пряма, як ніби по лінійці. Було би прикольно, якби вулиця була довшою. Тоді пояснення шляху: «ось прямо по Прямій» було б ще більш незвичним.

Вул. Затишна (Соцмісто)

Як і Тиха, вулиця Затишна розташована на Соцмістечку. Віддаленість вулиці від великих доріг дійсно створює певний шарм і затишок для жителів.

…щонайменше, так здається з боку пересічного спостерігача.

 

Пр. Наддніпрянський (Лівий берег)

 

Пам’ятаєте, ми розповідали про стрімкий проїзд? Отже…

До декомунізації проспект носив назву «50-річчя СРСР» (або 50 років ЕсЕсЕр, як говорив багато хто з мешканців). Зараз проспект назвали Наддніпрянським. Незважаючи на те, що назва (особливо якщо почути вперше) може трохи різати слух, вона точно передає особливість цієї вулиці, тому що вона розташована якраз вздовж водосховища. А на карті так і зовсім над ним.

 

Вул. Межова (Романкове)

 

 

Ще одне символічну назву. Схвалено особисто Капітаном Очевидністю. Вулиця є найбільш віддаленою в місті. Вона ж слугує і межею, де безпосередньо Кам’янське закінчується та плавно перетікає в Аули. Цікаво, чи можна називати людей, які тут живуть, вартовими?..

 

Вул. Індустріальна (Лівий берег)

 

 

Ця вулиця славиться своїми об’єктами індустрії – тут немає жодного житлового будинку. Зате є заводи та ТЕЦ. Колись тут ще розташовувався Дніпровський будівельний комбінат і пожежна частина. Ця вулиця знаходиться в «важкодоступному» місці – сюди навіть не ходить громадський транспорт. Та й робити тут звичайному мешканцю, відверто кажучи, немає чого.

 

Вул. Дорожня (Правий берег)

Вулиця Дорожня зветься так тому, що через неї проходить дорога. Очевидно ж!

 

 

Читайте також про найбільш іронічні та незвичайні назви вулиць Кам’янського

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин