Новий проєкт для ветеранів та членів їх сімей розпочинається в Камʼянському

20 Червня, 2024 |

У Камʼянському розпочинається проєкт «Ветеранський простір – територія життєстійкості: створення умов для психологічної та юридичної підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів». Про це повідомили в міській раді.

Мета проєкту – сприяння процесу реінтеграції ветеранів та членів їх сімей у Камʼянській міській територіальній громаді, підвищення доступності отримання ними психологічної та юридичної підтримки шляхом створення та обладнання у громаді Ветеранського простору та запровадження у ньому форм прямої підтримки та соціального супроводу ветеранів та їхніх родин.

У рамках проєкту ветерани та члени їх родин можуть звернутися за індивідуальними або груповими консультаціями з психологічної або юридичної підтримки, взяти участь у тренінгах із психоемоційної підтримки, працевлаштування та відкриття власної справи, долучитися до занять із арттерапії або майстер-класів. Окремі заходи будуть проводитися і для дітей ветеранів. Загалом проєктом заплановано провести 200 індивідуальних консультацій та 40 групових заходів для ветеранів та членів їх родин.

Як зазначили в міській раді, реалізація цього проєкту сприятиме успішній адаптації ветеранів та поверненню їх до активного суспільного життя, що також сприятиме соціальній згуртованості у громаді.

Ініціативу «Ветеранський простір – територія життєстійкості: створення умов для психологічної та юридичної підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів» впроваджує ГО «Простір ініціативних» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Кам’янське попрощається з полеглим захисником Вячеславом Золотаревським

1️5 липня під час проходження військово-лікарської комісії у військовій частині, не витримало серце солдата Золотаревського...

Заробітня плата 18 тисяч гривень: центр зайнятості представляє актуальні вакансії

Центр зайнятості Кам’янського пропонує шукачам роботи звернути увагу на актуальні вакансії від підприємств міста. Продавець-консультант...

Спекотна небезпека: що не можна тримати в авто влітку

При такій аномальній спеці деякі речі в нашому автомобілі можуть бути небезпечними не тільки для...

Помічниця на грядках: чим корисна харчова сода для саду й городу

Харчова сода може згодитися не лише на кухні або у побуті, але й на городі....

На території міста протягом цієї ночі надзвичайних подій не сталося

У ранковому зверненні, 19 липня, Камʼянський міський голова повідомив про ситуацію в місті. «Доброго ранку,...