+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.91

Середа, 29 Червня 2022 01:06:59
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.91

новини на пульсі:

20 травня – Всесвітній день травматолога

20 Травня, 2022

Сьогодні своє професійне свято відзначають лікарі, яким доводиться за родом діяльності не просто рятувати життя, а часто збирати травмоване тіло по шматочках, повертаючи здатність рухатися і позбавляючи незавидної долі інваліда. Про це нагадали в Міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту Кам’янського.

Професія травматолога потребує великого досвіду, знань, вміння приймати швидкі та правильні рішення. Вдень і вночі, в будні та вихідні травматологи допомагають позбавити пацієнтів від болю, заспокоїти і «полагодити» тіло і душу травмованих, що б з ними не сталося. Ці відважні люди в білих халатах бачили те, що багато з нас не може навіть уявити.

«У цей святковий день ми приєднуємося до численних привітань на адресу лікарів-травматологів та бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їхній медичній практиці.  Щоб в особистому житті взагалі не було травм – ні тілесних, ні душевних. Нехай робота виключає труднощі й помилки, нехай кожен день зміцнює здоров’я, віру в себе і прагнення до успіху. А всім нам побажаємо берегти себе хоча б у день травматолога і дати лікарям час для відпочинку», – зауважують медики.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин