+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.91

Середа, 29 Червня 2022 02:06:01
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.91

новини на пульсі:

Дефіцит солі в Україні: яка ситуація в Кам’янському

25 Травня, 2022

Уже декілька днів поспіль, як кам’янчани оголосили «полювання на сіль», адже поговорюють про її дефіцит через зупинку підприємства «Артемсіль».

До зупинки найбільшого в Європі постачальника солі призвела війна. А от дефіцит головного смакового продукту відчує не лише Україна, а й Польща, Угорщина, Румунія, Грузія, Азербайджан.

Як повідомив директор «Артемсолі» Віктор Юрін, «підприємство припинило свою роботу для безпеки працівників. Адже Соледар перебуває під постійними обстрілами, a більшість працівників виїхали з міста». Поки ведуться бої, підприємство не відновить свою роботу. Тому нестачу доведеться заміщати імпортом.

Ми вирішили з’ясувати, яка ситуація із сіллю в Кам’янському. За підсумками походу по супермаркетах «Дмарт», «АТБ», «Варус» та «Сільпо» солі нам знайти не вдалося. За словами продавчині «Дмарту», «сьогодні вранці сіль була, вартістю близько 30 гривень, але її швидко розкупили, і залишилася тільки морська сіль вартістю 66 гривень за 90 г».

Але ми не припинили спроби купити сіль. І нам вдалося знайти харчову сіль на «ОLХ». Там її пропонують придбати за 50 грн за кг, але від 25 кг. Таких оголошень чимало, з різними цінами.

Проте не слід засмучуватись, бо сіль можна замінити. Наприклад, додати до страви соєвий соус або приправи типу «Мівіна». Сподіваємось, що ажіотаж скоро мине та проблему із сіллю буде вирішено.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин