+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.59

П’ятниця, 12 Серпня 2022 07:08:12
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.59

новини на пульсі:

До чергового призову громадян готуються в Кам’янському

31 Січня, 2022

Виконавчий комітет Кам’янської міської ради ухвалив рішення про черговий призов громадян міста на строкову військову службу в квітні–червні та жовтні–грудні 2022 року. Про це повідомили в міськраді.

 

Затверджено основний та резервний склад міської призовної комісії, а також перелік підприємств, установ та організацій, яким рекомендовано виділити працівників і транспорт для проведення призову.

 

Керівникам навчальних закладів, підприємств, установ, організацій міста рекомендовано оповістити призовників про виклик до Кам’янського районного центру комплектування та соціальної підтримки і забезпечити своєчасне прибуття їх до призовної дільниці; забезпечити звільнення від роботи на необхідний час громадянам, які викликаються та виконують обов’язки, пов’язані з призовом, та особам, що направляються центром на амбулаторне чи стаціонарне лікування або медичний огляд.

 

Навчальним закладам на території Кам’янської міської територіальної громади необхідно організувати роботу з обліку призовників, своєчасної видачі їм довідок про зарахування до навчального закладу, а в разі відрахування – повідомляти про це територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, оповіщати на вимогу начальника центру призовників про виклик та забезпечувати своєчасне прибуття до призовної дільниці.

 

Управлінню охорони здоров’я міської ради – організувати медичний огляд призовників та забезпечити комісію необхідною кількістю лікарів-фахівців і середнього медперсоналу; виділити для медичного обстеження необхідну кількість інструментарію та медикаментів.

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин