![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/aumoh44v73vngc88vfdlgacgfpmcfawenbtboxcs.jpeg)
Українці почали масово перереєстровувати свої авто: винен новий закон про мобілізацію
У квітні цього року зросла кількість реєстрацій транспортних засобів у сервісних центрах МВС. Ця послуга користується найбільшою популярністю серед власників транспортних засобів.
«Так, за перший тиждень цього місяця, у сервісних центрах МВС було проведено 43 578 реєстраційних дій. Впродовж другого тижня – 48 784, а третього – 61 816. Отже, з початку цього місяця станом на 22 квітня кількість реєстраційних операцій зросла на 42%», – повідомляє Головний сервісний центр МВС.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/d238381-statistika2-2-1024x737-1.jpg)
При цьому найбільше спостерігається попит на перереєстрацію по договору купівлі-продажу та дарування. З початку квітня було оформлено 110 997 за договорами купівлі-продажу, а за аналогічний період березня – 74 389.
Така підвищена активність ймовірно пов’язана з прийняттям закону про мобілізацію, що нещодавно був підписаний Президентом України. У якому йдеться, що на потреби Збройних Сил можуть вилучати авто у тих українців, які мають більше одного транспортного засобу.
Якщо особа володіє кількома транспортними засобами, то вилучається той, який краще відповідає потребам оборони держави.
Наприклад, якщо у вас є седан і позашляховик, конфіскують позашляховик; якщо у вас є два позашляховики, конфіскують той, що має меншу ринкову вартість.
«Не підлягає передачі Збройним силам України, іншим військовим формуванням транспортний засіб, який належить на праві власності громадянину, у разі відсутності у нього права власності на інші транспортні засоби», – йдеться в законі.
Перш ніж транспортний засіб може бути вилучений у особи, він повинен пройти професійну оцінку та оцінку ринкової вартості транспортного засобу.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kiber-zag.jpg)
Українці здобули перемогу в першому в історії кібер-чемпіонаті
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-14_21-45-06-768x576.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 22 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/muzej-1-1-768x432.jpg)
Культурна афіша Кам’янського з 25 по 31 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5253758186249379411_y-768x570.jpg)