+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.91

Середа, 29 Червня 2022 02:06:50
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.91

новини на пульсі:

Молодь Кам’янського допомагає постраждалим від війни

20 Травня, 2022

Центр молодіжних ініціатив Кам’янського продовжує допомагати постраждалим від повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

За підтримки міського голови Андрія Білоусова на базі Центру активно діє представництво волонтерської платформи «СпівДія хаб». Це програма, яка надає підтримку цивільним людям, постраждалим від війни, та внутрішньо переміщеним особам. Команда волонтерів платформи щодня формує десятки боксів гуманітарної допомоги, якої видано вже понад 400 коробок.

Розпочато також співпрацю з організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», яка координує гуманітарну допомогу, захищає права переселенців та ветеранів в усіх областях України. У рамках проєкту «CARE» від організації Центр молодіжних ініціатив отримав 350  наборів з гуманітарною допомогою у вигляді медичних наборів для тих, хто цього потребує.

Крім цього, спільно з «Docudays UA» відбувся перегляд документального фільму для молоді «Мир» на тему «Волонтерство. Емпатія. Людяність». Європейське турне «Docudays UA» – це покази документальних стрічок і фотовиставок про Україну, дискусії за участі громадських активістів, правозахисників, публіцистів, які допомагають пояснити ситуації, зображені у фільмах, та надають більше інформації про події в Україні. Проєкт уже відвідав Францію, Грецію, Італію, Німеччину та Іспанію.

Для того, щоб отримати або надати допомогу через «СпівДія хаб», необхідно заповнити заявку за посиланням. По детальну інформацію звертайтесь на сторінку Центру молодіжних ініціатив у соціальних мережах: Facebook, Instagram.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин