+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.29

Вівторок, 9 Серпня 2022 07:08:54
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.29

новини на пульсі:

Очільник Кам’янського про ситуацію в місті на 25 травня

25 Травня, 2022

Як повідомив міський голова Андрій Білоусов у ранковому зверненні 25 травня, доба в Кам’янському пройшла відносно спокійно.

Також міський голова зазначив, що на ранок ворог обстріляв Кривий Ріг. Є серйозні руйнування, інформація про постраждалих наразі уточнюється. Були також обстріли у Криворізькому районі. Жертв та постраждалих немає.

Очільник міста повідомив, що на території міста надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Завдяки ЗСУ та ТРО Кам’янське може працювати, допомагати вимушеним переселенцям та вразливим категоріям населення. Поліцейські несуть службу в посиленому режимі, забезпечуючи надійний правопорядок у місті. Громадський транспорт та комунальні служби працюють у звичайному режимі.

«Бажаю всім мирного і спокійного дня! Бережіть себе, слідкуйте за офіційними повідомленнями та не ігноруйте виклики повітряної тривоги! Все буде Україна!» – зазначив Андрій Білоусов.

Крім цього, міський голова нагадав, що у місті організовані Пункти збору ресурсів для підтримки переселенців та постраждалих, для ЗСУ та територіальної оборони. Кожен може допомагати в межах своїх можливостей.

Пункти продовжують свою роботу щоденно без вихідних з 8:00 до 17:00 за адресами:

проспект Василя Стуса, 10/12 – ЦНАП,

вулиця 9 Травня, 5А – спецшкола «Гармонія»,

проспект Перемоги, 45 – терцентр надання соціальних послуг,

вулиця Менделєєва, 21А – терцентр надання соціальних послуг.

«Дякую всім волонтерам, благодійним організаціям та небайдужим мешканцям, які щодня допомагають, наближаючи нашу перемогу! Тримаймося разом!» – підсумував міський голова.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин