+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Вівторок, 27 Вересня 2022 01:09:27

новини на пульсі:

Під час участі у бойових діях загинув кам’янчанин Вадим Пільгуй

21 Вересня, 2022

10 квітня під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії, загинув старший лейтенант Пільгуй Вадим Миколайович.

Від імені територіальної громади Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким загиблого, поділяючи тяжкий біль утрати.

Вадим Пільгуй народився 14 травня 1970 року. У 1991 році закінчив Волзьке вище військове будівельне училище. Працював заступником начальника охорони на Інтерпайп Сталь. Був учасником АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни боронив незалежну Україну. У нього залишилася дружина та два сини.

Війна – жорстока і безжальна, й на превеликий жаль, родичі не завжди можуть провести в останній шлях свою рідну людину, а громада – належним чином віддати шану полеглим в бою Героям.
Факт смерті Вадима Пільгуя встановлений рішенням Баглійського районного суду від 10 червня та через непереборні обставини поховати Героя не має можливості.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав за наше мирне українське небо найцінніше – своє життя.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин