![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc0219.jpg)
“Спортивними бути модно” у Кам’янському
19 квітня, у камʼянському ліцеї № 19 відбулися естафети “Спортивними бути модно” серед учнів 5, 6-х класів від КЗ “Спорт для всіх”. Про це повідомляють на сайті “Новини спорту та спорт. Кам’янське”.
Свої сили у змаганнях випробували 4 збірні команди, серед яких були й учасники проєкту Всеукраїнські шкільні ліги “Пліч-о-пліч”.
Для дітей підготували дистанції з елементами флорболу, футболу та легкої атлетики. Крім того, було вирішено додати до змагань вікторину, щоб ліцеїсти продемонстрували й теоретичні знання з різних видів спорту.
“Оскільки ми проводимо цей марафон естафет кожного тижня в різних навчальних закладах міста, не можливо не помітити наскільки наша молодь активна, спортивна та привітна. Дуже приємно спостерігати й за вболівальниками – вчителями та однокласниками, які приходять підтримати юних спортсменів. Цікаво, що зараз школи почали об’єднуватись, і наступного разу ми відвідаємо 10 гімназію, куди завітають класи з 24 ліцею – це буде справжня запекла боротьба”– зазначає І. Панус.
В результаті напруженої боротьби все ж таки було визначено двох лідерів – команди “Гепарди” і “Удар”, які були нагороджені грамотами.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc0194-2.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc0098-2.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc0042-3.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc0014-2.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages-1437008621-1024x683-1-768x512.jpg)
Вбивство через ревнощі: майор застрелив військовослужбовця прикордонної служби
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kiber-zag.jpg)
Українці здобули перемогу в першому в історії кібер-чемпіонаті
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/142673-768x508.jpg)
В Україні замінять банкноти 500 гривень: чи можна буде розрахуватися старими купюрами
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-10-31-3-768x576.jpg)
Не дуже безпечний перекис водню: у Кривому Розі вибухнула посилка із протікаючою рідиною
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/slyvy-zag-768x512.webp)