+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.59

Неділя, 14 Серпня 2022 11:08:44
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.59

новини на пульсі:

Рятувальники з Луганщини захищатимуть Кам’янське від вогню

06 Червня, 2022

Відділення пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС №36 із Сєвєродонецька відтепер базується на лівобережжі Кам’янського. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Через бойові дії рятувальники змушені були покинути тимчасово окуповані території Луганської області. Частину особового складу підрозділу з технікою та обладнанням тимчасово розмістили на лівобережній станції швидкої медичної допомоги.

Це значно посилить безпеку житлового масиву, адже на лівобережжі, де мешкає понад 80 тисяч осіб, досі не було пожежно-рятувального відділення.

«В цьому році ми планували побудувати на лівому березі пожежно-рятувальну частину, але через війну не змогли цього зробити. В майбутньому обов’язково реалізуємо цей важливий проєкт.

Сподіваємось, що невдовзі ситуація зміниться, і загін зможе повернутися додому. Але у цей нелегкий час будемо всіляко підтримувати рятувальників Луганщини. Сьогодні передав побутову техніку для потреб підрозділу.

Дякую всім співробітникам ДСНС за те, що завжди готові прийти на допомогу, та за сумлінне виконання службових обов’язків! Бажаю всім нам Миру та Перемоги», – зазначив Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин