+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.488

Четвер, 23 Березня 2023 11:03:42
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.488

новини на пульсі:

Стартував єдиний онлайн-майданчик для допомоги українцям, постраждалим від війни

16 Березня, 2023

15 березня Уряд презентував новий онлайн-майданчик – платформу допомоги врятованим. Це перша в Україні онлайн-платформа, де зібрана повна інформація про всі ключові сервіси допомоги постраждалим внаслідок війни. Завдяки платформі громадяни зможуть простіше і швидше зв’язатися з потрібним сервісом.

Наразі на платформі зібрані всі ключові служби, що надають українцям психологічну, юридичну та соціальну допомогу. Крім того, на сайті є буклети та інформаційні матеріали.

Ініціативи, розміщені тут, покликані забезпечити підтримку українцям у будь-якому куточку країни, а також за її межами. Усі сервіси є перевіреними, конфіденційними та безоплатними.

Платформа розрахована не лише на постраждалих, а й на фахівців, які надають їм допомогу. На сайті вже розміщено рекомендації та посібники щодо роботи з потерпілими згідно з найкращими міжнародними стандартами.

У найближчих планах – додаткові розділи із сервісами, що працюють для розвитку та освіти дітей. Платформа також надаватиме доступ до ініціатив, які допомагають українцям/кам знайти нову роботу, перекваліфікуватись та підвищити свій економічний потенціал.

Посилання на Платформу допомоги врятованим: https://www.help-platform.in.ua/.

 

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин