+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

26.29

EUR

30.57

Неділя 24 Жовтня 2021 07:10:41
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

26.29

EUR

30.57

новини на пульсі:

У Кам`янському на базі ДЮФШ «Надія» створюють перше відділення баскетболу

29 Липня, 2021

Баскетбол у Кам’янському завжди мав величезну популярність. Так склалося, що організовані відділення баскетболу закрили ще в 80-х роках, а окремі команди формувалися лише на базі приватних підприємств. Сьогодні баскетбольні традиції відроджуються.

Управління молоді та спорту за дорученням міського голови Андрія Білоусова створює перше відділення баскетболу на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька футбольна школа «Надія». Мета – організувати і забезпечити якісний навчально-тренувальний процес.

Відповідне рішення було ухвалено на черговій сесії Кам’янської міської ради.

«Створення організованого відділення баскетболу – це величезний крок і вихід на абсолютно новий рівень. Ми складемо обов’язкові навчальні програми, а з вересня відкриємо набір дітей в групи початкової підготовки. Це одна спільна справа для всього міста, і я щиро вдячний міському голові за внесок у відродження баскетболу, увагу і підтримку спорту, яку ми бачимо в постійному поліпшенні умов і оновленні матеріально-технічної бази», – сказав директор ДЮФШ «Надія» Юрій Макієнко.

Крім того, сьогодні всі баскетбольні команди міста мають змогу тренуватися в залі комунального закладу СК «Прометей». Нещодавно там відбулося закриття першого літнього тренувального табору з баскетболу, який щодня відвідувало близько 60 школярів.

Також у Кам’янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова будується три багатофункціональних стадіони – на Черемушках біля 18-ї школи, на лівому березі по проспекту Перемоги та в Південному районі по проспекту Конституції. Крім футбольних полів зі штучним покриттям, усі ці спортивні комплекси також будуть оснащені баскетбольними майданчиками.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин