• UA
 • RU
 • У Кам`янському на базі ДЮФШ «Надія» створюють перше відділення баскетболу

  29 Липня, 2021

  Баскетбол у Кам’янському завжди мав величезну популярність. Так склалося, що організовані відділення баскетболу закрили ще в 80-х роках, а окремі команди формувалися лише на базі приватних підприємств. Сьогодні баскетбольні традиції відроджуються.

  Управління молоді та спорту за дорученням міського голови Андрія Білоусова створює перше відділення баскетболу на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька футбольна школа «Надія». Мета – організувати і забезпечити якісний навчально-тренувальний процес.

  Відповідне рішення було ухвалено на черговій сесії Кам’янської міської ради.

  «Створення організованого відділення баскетболу – це величезний крок і вихід на абсолютно новий рівень. Ми складемо обов’язкові навчальні програми, а з вересня відкриємо набір дітей в групи початкової підготовки. Це одна спільна справа для всього міста, і я щиро вдячний міському голові за внесок у відродження баскетболу, увагу і підтримку спорту, яку ми бачимо в постійному поліпшенні умов і оновленні матеріально-технічної бази», – сказав директор ДЮФШ «Надія» Юрій Макієнко.

  Крім того, сьогодні всі баскетбольні команди міста мають змогу тренуватися в залі комунального закладу СК «Прометей». Нещодавно там відбулося закриття першого літнього тренувального табору з баскетболу, який щодня відвідувало близько 60 школярів.

  Також у Кам’янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова будується три багатофункціональних стадіони – на Черемушках біля 18-ї школи, на лівому березі по проспекту Перемоги та в Південному районі по проспекту Конституції. Крім футбольних полів зі штучним покриттям, усі ці спортивні комплекси також будуть оснащені баскетбольними майданчиками.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Метінвест спрямує на соціально-економічний розвиток Кам’янського 50 млн грн

  Група Метінвест підписала Меморандум про співпрацю у сфері соціально-економічного розвитку з Кам’янською міською радою. Компанія...

  «Фонд розвитку Кам’янського» розширює волонтерську діяльність

  У зв’язку з війною в Україні кількість сімей, які були вимушені покинути свої домівки та...

  Візит до притулку для тварин

  17 травня Центр молодіжних ініціатив спільно з активістами ГО “Бджола” здійснили візит до міського притулку...

  20 травня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  20 травня в Україні День банківських працівників. Віряни вшановують пам’ять мученика Фалалея. Іменини святкують Олексій...

  Цьогоріч на Дніпропетровщині безоплатно видали майже 10 тис засобів реабілітації

  У 2024-му на Дніпропетровщині видали майже 10 тис засобів реабілітації на більш ніж 115 млн...