+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

35.56

П’ятниця, 30 Вересня 2022 10:09:15
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

35.56

новини на пульсі:

У Кам’янському районі відкривають Центри безпеки

16 Листопада, 2021

Після того, як Кам’янське стало центром району, у рятувальників додалося не лише можливостей, але й навантаження. Дістатися віддаленого населеного пункту району – вкрай складно. Розуміють це і в громадах, яких у районі 12, та поступово створюють власні пожежно-рятувальні пункти.

Божедарівка – центр об’єднаної територіальної громади, куди входить більш ніж 40 сіл, а це понад 10 тисяч населення. Тут вже багато років діє велика пожежна частина. Окрім гасіння пожеж, рятувальники проводять лекції з техніки безпеки в школі й допомагають населенню.

Після об’єднання пожежну частину взяла на баланс Божедарівська селищна рада. Як зазначив голова селищної ради Володимир Дерко, наразі рятувальники забезпечені усім необхідним. Виділяються кошти на зарплату, нове устаткування, форму і техніку. Крім того, вогнеборці двічі на рік проводять навчальну евакуацію школярів та показові заняття для дітей.

Саксаганська територіальна громада об’єднує 19 сіл із загальним населенням понад 7 тисяч людей. Раніше на виклики приїжджали вогнеборці з Криничок та Кам’янського, яким потрібно було чимало часу на дорогу, а на місці займання за цей час усе вигорало вщент. Як повідомив голова тергромади Олег Бабець, тут уже планують побудувати Центр безпеки – місце одночасного базування рятувальників, поліції та швидкої допомоги.

У Криничках ми зустрілись із головою Затишнянської селищної ради Володимиром Зубарєвим. Разом завітали до 65-ї Криничанської пожежної частини і наочно ознайомилися з оперативною роботою рятувальників.

Під час робочої поїздки начальник Кам’янського районного управління ГУ ДСНС у Дніпропетровський області Володимир Ярема підписав домовленості з головами усіх трьох територіальних громад щодо підтримки та функціонування пожежних частин.

«У Європі 30-40% усіх пожеж ліквідуються саме такими місцевими підрозділами. Усі їх працівники спеціально навчені, пройшли відповідні курси в наших центрах, застраховані, тобто певною мірою є справжніми пожежними-рятувальниками», – зазначив начальник управління.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин