+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.230

Вівторок, 7 Лютого 2023 10:02:27
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.230

новини на пульсі:

У Кам’янському відкриється виставка «Січеславщина – край козацький»

08 Жовтня, 2022

Напередодні свята Покрови мешканців та гостей Кам’янського запрошують на відкриття виставки живопису і графіки «Січеславщина – край козацький» в музеї історії міста, яке відбудеться 11 жовтня о 16.00. Про це повідомила директорка музею Наталія Буланова.

Відомо, що козаки за різних обставин вимушені були переносити свою столицю з місця на місце. На території України було вісім запорозьких Січей. П’ять із них розташовувалися на території сучасної Дніпропетровської області.

Минуле, сьогодення та майбутнє України знайшло відображення у творчості художників різних поколінь – заслуженого діяча мистецтв України Ореста Скопа, Сергія Бабіча, Володимира Лещенка, Валентина Назаренка, Лілії Панченко, Тетяни Дзекунової, Дмитра Аркадьєва, Ганни Бересток, Євгенії Гронської, Лариси Переясловець, Алли Михальчук, Віти Рябової, Марини Дзюбич.

«Запорозькі землі стали  передовим краєм Європи, лідером у протиборстві з Османською імперією, за якою стояли відсталість, рабство та деспотизм. Ця ситуація є актуальною і на сьогоднішній день, коли Україна виборює свою незалежність у війні з рашистською агресією», – зазначила директорка музею.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин