+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.93

Середа, 30 Листопада 2022 09:11:33
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.93

новини на пульсі:

Увага! 7–9 травня можливі провокації ворога

06 Травня, 2022

Про можливі провокації під час 7-9 травня повідомляють одразу декілька джерел. З огляду на занадто тривалу “спецоперацію” та відсутність вагомих здобутків на фронті, цей варіант виглядає доволі реалістично.

Наприклад, Центр протидії дезінформації при РНБО України закликає у ці дні бути особливо обачними. Тобто не легковажити комендантською годиною та, що найголовніше, сигналами повітряної тривоги. За припущенням Центру, ризик масових обстрілів українських громад та міст буде набагато вищим, ніж раніше.

Провокацій у День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні очікують і в Міноборони.

Речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник під час брифінгу зазначив, що Росія прагне досягти “певних результатів” до 9 травня та прокоментував наближення цієї дати:

“Це змушує нас бути більш пильними на всіх напрямках, не лише де бойові дії, а й де є відносне затишшя. Тобто ми цілком очікуємо на якісь певні провокації чи активізацію обстрілів з боку російської армії».

О. Мотузяник

 

У МВС України закликають утримуватися від масових зібрань та уникати скупчень людей. Радник Міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко під час марафону “Єдиних Новин” дав українцям декілька порад щодо поведінки під час імовірних провокацій. Він попросив громадян не брати участь у масових заходах, утриматися від виїзду на природу та дотримуватись встановлених на час воєнного стану обмежень.

У тих областях, де перебували або перебувають окупанти, відвідувати ліси та поля не можна в жодному разі, оскільки не було проведено перевірки на мінування територій.

За словами Денисенка, всі правоохоронні служби будуть працювати у посиленому режимі.

В. Денисенко

 

Що ми точно знаємо:

  • У багатьох містах України в означений період змінять тривалість комендантської години. Наприклад, у Запоріжжі вона триватиме з 19:00 8 травня по 5:00 10 травня;
  • Очільник Івано-Франківська закликав містян за можливості покинути місто на декілька днів;
  • Російські окупанти планують влаштувати “парад перемоги” у знищеному Маріуполі, до чого вже активно готуються, відновлюючи радянські пам’ятники та розчищаючи те, що залишилося від домівок після “денацифікації” міста.

 

Що ми чули (наведені нижче приклади не є підтвердженою офіційною інформацією):

  • Росія може оголосити загальну мобілізацію на 9 травня;
  • Росія може анексувати ОРДЛО за “референдумом” чи будь-якою іншою процедурою;
  • Росія може офіційно оголосити війну Україні, що й може стати приводом для масового призову.

 

Маріуполь

 

У будь-якому разі завжди перевіряйте інформацію з різних джерел та дотримуйтесь правил безпеки та здорового глузду, щоб уберегти життя і здоров’я собі та своїм рідним.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин