+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

П’ятниця, 20 Травня 2022 12:05:45
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

Влада області про вирішення проблеми з дефіцитом пального

06 Травня, 2022

Наразі на території всієї країни спостерігається великий дефіцит нафтопродуктів. На тих заправках, де все ж є пальне, відпускають його лише за спеціальними талонами, за високою ціною та в обмеженій кількості.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів, що проблема з пальним, яка виникла внаслідок багатьох ударів ворога по складах та нафтобазах, буде вирішена у найближчі тижні.

“Ми мали резерви, наприклад, за рахунок Кременчуцького нафтопереробного заводу, але після обстрілу цього заводу втратили цей ресурс”, – каже Лукашук.

Микола Лукашук

 

Існує велика логістична проблема. Усі порти заблоковані, а велика кількість пального потрапляла до України саме через них.

За інформацією від очільника ДОР, єдиний можливий шлях доправити паливо до нашої країни – збудувати абсолютно нову логістику постачання палива з ЄС. Ця логістична система вже розроблюється урядом. Лукашук впевнений, що робиться все можливе, аби пальне дісталося Дніпропетровської області протягом тижня-двох. Що стосується нових цін на паливо, уряду потрібно врахувати як потреби нафтотрейдерів, так й інтереси споживачів.

Мешканцям Дніпропетровщини слід підготуватися до того, що вартість пального буде високою. Це пов’язано з тим, що воно надходитиме в Україну через Євросоюз.

Також Микола Лукашук закликав усіх у найближчі тижні утриматися від користування особистим транспортом заради економії пального.

«На заправках Дніпропетровщини паливо є та продається за талонами по 10-20 літрів. Але кардинально проблема вирішиться протягом двох тижнів, і ви зможете заправляти повні баки», – зазначив Лукашук.

Своєю чергою, голова Дніпропетровської облдержадміністрації та обласної воєнної адміністрації Валентин Резніченко підписав розпорядження “Про перевезення палива”. У ньому вказано, що перевізники пального будуть першочергово проходити блокпости. Перевізникам також дозволили рухатися областю навіть вночі, у комендантську годину.

 

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин