Кам’янчани стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної акробатики

26–30 червня у Вінниці проходили Кубок України та Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної акробатики. У змаганнях взяли участь близько 240 спортсменів із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Черкаської області та міста Києва.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №4 Кам’янського (директор Олександр Кірпа) також взяли участь у цих змаганнях і показали такі результати:

У Кубку України зі спортивної акробатики:

3 місце у багатоборстві та 3 місце у балансовій вправі – Савенко Олександр, Погребняк Поліна

На Чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної акробатики:

2 місце – Шабанова Ангеліна,  Шабанова Улляна, Горбенко Таїсія (1 розряд);

3 місце – Киприч Вікторія, Валеєва Кіра (1 розряд)

У жіночих парах:

Пікінер Марія, Левченко Арина (4 місце/1 розряд);

Бабінчук Софія, Пономарьова Вікторія (8 місце/1 розряд)

У змішаних парах:

Савенко Олександр, Погребняк Поліна (5 місце/КМС)

У жіночих групах:

Санєнко Діана, Невгамонна Віолетта, Шиш Ксенія (7 місце/1 розряд);

Трухан Олександра, Неділько Дар’я, Григор’єва Єлизавета (7 місце/КМС);

Остапенко Євангеліна, Полякова Моніка, Потапова Марія (8 місце/КМС);

Федорова Ангеліна, Рибалка Ксенія, Шпорхун Софія (9 місце/КМС)

У чоловічих парах:

Хорошилов Григорій, Пойда Станіслав (6 місце/КМС)

Спортсменів підготували тренери Лариса Коновалова, Людмила Шапорева, Ганна Романова, Юлія Азізова, Катерина Киприч, Ельвіра Вязова.

"Вітаємо всіх призерів змагань, тренерів та батьків. Дякуємо тренерам, спортсменам та батькам за великий вклад у наших дітей, дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у спортивному житті міста, області та України. Слава Україні!" – підсумували в ДЮСШ №4.

Кам’янчани стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної акробатики / Фото: ДЮСШ №4

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram