• UA
  • RU
  • Як зробити популярний сольовий скраб самостійно в домашніх умовах

    Повернути шкірі відчуття свіжості та приємну гладкість допомагають сольові скраби на натуральній основі. Вони м’яко відлущують сухі частинки, стимулюють кровообіг у верхньому шарі, покращують стан у разі целюліту та вікових змін.

    За регулярного використання сольового скрабу шкіра стає більш пружною і підтягнутою, зникає в’ялість, а розтяжки стають менш помітними. Його часто включають у спа-процедури для омолодження і схуднення.

    Під час використання сольового скрабу для тіла шкіра отримує велику кількість мікроелементів: натрію, хлору і калію. Активні речовини стимулюють лімфодренажний ефект, зміцнюють тендітні стінки капілярів і лімфатичних судин, прибирають набряки, відновлюючи пружність.

    Яку сіль використовувати?

    Сольовий скраб для тіла в домашніх умовах готують із використанням таких видів солі:

    Морська сіль. У ній міститься близько 40 видів сполук. Серед основних компонентів: бром, кремній, магній, натрій, цинк, йод, кальцій тощо. Особливо безцінні для шкіри останні три елементи. Їх присутність в організмі в достатніх кількостях є необхідною умовою для регенерації та оновлення шкірних покривів. Особливу увагу ми рекомендуємо приділити солі Мертвого моря. На відміну від звичайної морської солі, яка на 97% складається з хлориду натрію, в ній його вміст не перевищує 15%. Це пояснює її потужну лікувальну та профілактичну дію, здатність зменшувати алергію, знімати болі тощо.

    Кухонна сіль. Може бути використана для приготування скрабу, але на відміну від морської солі, вона майже на 100% складається з хлориду натрію, тому практично не містить таких корисних речовин, як цинк, магній, кальцій.

    Англійська сіль. Її ще називають сіль “епсом”, оскільки вперше її отримали 1695 року з джерела, розташованого в районі англійського міста Епсом. Гірка на смак, вона майже на 100% складається із сульфату магнію. Зовні її важко відрізнити від кухонної. Її використовують у разі дефіциту магнію в організмі, вона допомагає позбутися болю в м’язах і суглобах, повернути шкірі красу і молодість. Шкіра очищається від шлаків і токсинів, усуваються набряки, нормалізується кровообіг, швидше відбувається оновлення клітин.

    Англійська сіль / Фото: з мережі

    Гімалайська рожева сіль. Багатий мінеральний склад робить її одним з улюблених засобів косметологів. Вона покращує колір шкіри, у складі скрабу вирівнює мікрорельєф, шліфує поверхню, збагачує шкіру мікроелементами, нейтралізує патогенну мікрофлору завдяки вираженим антисептичним властивостям.

    Як приготувати домашній скраб

    Кавово-сольовий: рекомендуємо включити до його складу морську сіль, свіжовичавлений сік лимона, мелені зерна кави. Інгредієнти взяти у співвідношенні 8:3:1.

    Як зробити популярний сольовий скраб самостійно в домашніх умовах / Фото: з мережі

    Медово-сольовий: до складу входить мед у кількості 3 столових ложок і одна ложка солі.

    Скраб на оливковій олії: для приготування беруть 10 частин солі, 2 частини соди і 5 частин оливкової олії.

    Сольовий скраб на сметані: 2 столові ложки сметани змішують з однією столовою ложкою солі. Використовувати скраб потрібно відразу ж після приготування.

    Цукрово-сольовий: для приготування беруть сіль і цукор в однакових кількостях, перемішують їх і додають до них 5-8 крапель ефірної олії та будь-яку рослинну олію.

    Скраб антицелюлітний: 5 ложок солі змішують з 1 столовою ложкою оливкової олії. У суміш додають цедру лимона або апельсина, яку попередньо натирають на дрібній тертці.

    Як зробити популярний сольовий скраб самостійно в домашніх умовах / Фото: з мережі

    М’ятно-сольовий: візьміть 15 столових ложок англійської солі, 10 столових ложок морської солі, 40 мл олії виноградних кісточок, 6 крапель ефірної м’ятної олії.

    Кокосовий скраб: для приготування потрібно взяти 20 столових ложок кокосової олії, 12 столових ложок англійської солі та 4-5 крапель будь-якої ефірної олії.

    Як зробити популярний сольовий скраб самостійно в домашніх умовах / Фото: з мережі

    Важливо пам’ятати, що косметичним продуктом не рекомендується користуватися під час чищення обличчя, наносити на волосся. Він має більші частинки в складі та концентровані натуральні олії, здатні порушити ліпідний бар’єр ніжної шкіри, посилити виділення себуму.

    Раніше ми писали: Фрукт, що збереже молодість: на які дива здатний персик

     

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити