ТОП – 3 причини чому ваша кава заварена неправильно
Виявляється, заварити смачну та ароматну каву не так вже й легко! Це справа, яка потребує щоденної практики і правильного алгоритму заварювання, аби напій вийшов ідеальний. Ми зібрали ТОП – 3 помилки при заварюванні кави – від очевидних до неочікуваних. А якщо вдома пити каву це не про вас, рекомендуємо завітати до кав’ярень Кам’янського.
Прострочена кава
Іноді кава, яку купуємо в магазині, вже одразу є неякісною хоча має пристойний вигляд і на запах також нормальна. Іноді за власної неуважності вживаємо прострочений напій. Це все вскривається при приготуванні кави, адже смак у такого напою кислий. Також звертати увагу необіхдно на дату обсмажування зерна. Кава вважається свіжою, якщо термін її придатності становить від чотирьох днів до двох тижнів. Потім вона окислюється і головний смаковий відтінок втрачається.
Некоректні пропорції води та кави
При додаванні більшої кількості кави, готовий результат буде гірким, але якщо налити забагато води – навпаки, кава вийде несмачною і слабкою. Ідеальні пропорції треба визначати особисто під себе, експериментуючи. Втім, спеціалісти радять додавати 2 ст. л. кави на 180 мл води.
Температура води
Якщо вода при приготуванні кави буде занадто гарячою, кава не встигне “розкрити” смак. Якщо ж вода занадто холодна, смак і аромат не будуть відчутні, адже напій просто не завариться. Найоптимальнішою вважається температура, яка становить 95 градусів – тобто трішки менше, ніж окріп.