Кам’янський весляр виборов п’ять нагород на міжнародному турнірі

25 Вересня, 2024 |

19–22 вересня у Сегеді (Угорщина) проходили міжнародні змагання "2024 Canoe Sprint Olympic Hopes Regatta". Як повідомили у відділенні Національного Олімпійського комітету України в Дніпропетровській області, призерами турніру стали четверо веслувальників з Дніпропетровщини.

Троє призерів у віковій категорії "юнаки, до 17 років" – спортсмени Дніпропетровського фахового коледжу спорту – вищого училища фізичної культури:

• "срібло" на каное-четвірці на дистанції 1000 м виборов Кирило Щуров;
  • бронзовими призерами на байдарці-четвірці на дистанції 500 м стали Максим Пятковський та Тимофій Жеребило.

Тренують спортсменів Вячеслав Гунько, Олексій Калиниченко і Руслан Джалілов.

Мультимедалістом на цих змаганнях став спортсмен з Кам’янського Захар Іванчук, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 1 (тренери Григорій Коломоєць та Віктор Миронов). У віковій категорії "юнаки, до 17 років" він виборов: