У Черкасах чоловік вдарив сокирою працівника ТЦК
11 вересня у Черкасах під час перевірки військових документів чоловік напав на військовослужбовців, завдавши одному удари сокирою та розпиливши сльозогінний газ в обличчя іншому.
Як повідомляється на сторінці Facebook Черкаського ОМТЦК та СП, військовослужбовці ТЦК разом з поліцейськими зупинили у м. Черкаси по вулиці Нарбутівській чоловіка для перевірки військово-облікових документів. Той почав поводитися агресивно та не реагував на зауваження поліцейського та військовослужбовців ТЦК та СП.
Надалі громадянин почав різко розмахувати пакетом в якому знаходився предмет схожий на сокиру, та завдав одному із військовослужбовців два удари в область голови. Коли його спробували затримати, він розпилив балончик дратівливої дії в обличчя іншого військовослужбовця.
Незважаючи на супротив, чоловіка було затримано. На місце події були викликані слідчо-оперативна група та карета швидкої медичної допомоги, медики якої надали допомогу постраждалим військовослужбовцям.
Правоохоронними органами вирішується питання про внесення події в ЄРДР та притягнення громадянина до кримінальної відповідальності.
Як повідомляють у ТЦК, особу громадянина встановлено, він перебував у розшуку. Окрім сокири та балончика з рідиною дратівливої дії, затриманий мав при собі предмет схожий на пістолет. Наразі правоохоронними органами вирішується питання про внесення події в ЄРДР та притягнення громадянина до кримінальної відповідальності.

У місцевих ЗМІ повідомляється, що чоловік, який поранив працівника ТЦК сокирою, це священник УПЦ МП Андрій Шиманович. Він є своєрідним “православним блогером”, який має аудиторію серед парафіян УПЦ МП.