Двір, що ожив разом з громадою: мешканці Сухого провулку створили простір для відпочинку
У провулку Сухому відбулася справжня толока, яка об’єднала мешканців і громадську організацію "Бджола". Спільними зусиллями вони прибрали сміття, підфарбували лавочки, впорядкували клумби та привезли чистий пісок для дитячого майданчика. Завдяки цій роботі двір змінився на очах — став чистим, затишним і по-справжньому привабливим для відпочинку.
"Навіть невеликі кроки можуть змінювати наше довкілля. Коли сусіди працюють разом, двір перетворюється на місце, де приємно гуляти, спілкуватися та бачити радість у дитячих очах", — зазначила депутат міської ради Анжела Попова.
Організатори подякували всім жителям провулку за небайдужість і готовність дбати про спільний добробут. Цей день довів: турбота про власний двір починається з бажання діяти разом.