• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Понад 100 тваринок: у дитячому екоцентрі Кам’янського розповіли про мешканців живого куточка

    Справжня людяність починається з доброти до тварин. Про це з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин, який відзначається щороку 4 жовтня, нагадали в Дитячому екологічному центрі Кам’янського.

    В екоцентрі діє куточок живої природи, створений для гуртківців, щоб вони могли під час навчальних та практичних занять спостерігати за улюбленцями, більш глибоко вивчати живі організми, вчитися доглядати за тваринами та птахами, виконувати дослідницьку та природоохоронну роботу.

    Понад 100 тваринок: у дитячому екоцентрі Кам’янського розповіли про мешканців живого куточка

    Станом на сьогодні тут мешкає понад 100 тваринок: різних видів хом’ячків, морських свинок, декоративних крисок та кроликів, білок Дегу, шиншил, равликів Ахатин, червоновухих черепах, хвилястих папуг, перепілок, папуг-нерозлучників, палочників тощо. Гуртківці піклуються про тваринок, а вони, в свою чергу, дарують море радості та позитиву.

    До куточку живої природи містяни приносять тваринок, яких знаходять на вулиці в небезпечних для їх життя умовах. За таких обставин за останній рік родина підопічних поповнилася перепілками, декоративними крисками, червоновухими черепахами та іншими тваринками.

    Понад 100 тваринок: у дитячому екоцентрі Кам’янського розповіли про мешканців живого куточка

    Вихованці та учні вчаться любові, турботі та відповідальності за "братів наших менших". Під час екскурсій до куточку живої природи відвідувачі завжди приносять для тваринок якусь їжу: сухий корм або свіжі овочі.

    Аби відчути добру, щиру енергію тварин, в екоцентрі запрошують записуватися на екскурсію. Гості зможуть на деякий час поринути у світ живої природи, послухати спів папуг, подивитися на швидкий ритм життя білок Дегу, як грається у піску шиншила, і, звичайно, потримати руках пухнастих кроликів, рухливих декоративних крисок, маленьких хом’ячків-джунгариків.

    "Приходьте, і ви обов’язково відчуєте тепло маленьких сердець тваринок, які так щиро довіряють людині, – запевнили в екоцентрі. – Ми відповідальні за тваринок, яких приручили та взяли під свій захист!"

    Понад 100 тваринок: у дитячому екоцентрі Кам’янського розповіли про мешканців живого куточка

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram