Кам’янський театр імені Лесі Українки яскраво відзначив потрійний ювілей грандіозним шоу “Нам сьогодні можна все!” (фото)
20 листопада грандіозним шоу "Нам сьогодні можна все!" Кам’янський академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки відзначив свій потрійний ювілей: 125 років від зведення Народної аудиторії — будівлі театру, 90 років від заснування першого професійного театру у Кам’янському та 45 років від створення нашого сучасного театру.
Звісно, що з огляду на такий поважний привід, глядачі, які цього вечора повністю заповнили зал Основної сцени, сподівались побачити щось особливе, були у передчутті особливої магії, готові були до сюрпризів і зустрічі з улюбленими акторами. Але…
Але наш театр вміє дивувати і вражати по-справжньому. З кожною новою виставою, з кожним новим концертом він ставить собі ще вищу планку, намагається "стрибнути вище голови", змагається сам із собою і кожного разу перемагає.
Так сталося і цього вечора. Навіть найсміливіші сподівання глядачів були перевершені. А єдине, на що присутні у залі могли умовно поскаржитись, — це біль у долонях від щирих, емоційних і гучних оплесків, якими супроводжувався кожен номер, кожен виступ артистів.
Весь творчий колектив під керівництвом директора театру заслуженого діяча мистецтв України Маргарити Андріївни Кудіної та головного режисера, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Анатолійовича Чулкова, поєднав у цьому шоу історію та сучасність. Ми побачили не просто концерт, а динамічний, сміливий мікс із класичних уривків, запальних хореографічних номерів та блискучих вокальних прем’єр. Усі 45 років існування сучасного театру, а також вагомі 125 років існування самої будівлі, ніби ожили на сцені.
Цього вечора актори не просто вирішили, що сьогодні їм можна все, вони продемонстрували — що можуть все і навіть трішечки більше. Це було фантастично, яскраво, драйвово, професійно, весело і кльово. Ми щиро вітаємо колектив із цими знаменними датами та дякуємо за подароване свято! Про це можна довго розповідати, але, як то кажуть, краще — один раз побачити. І ми пропонуємо подивитись, що відбувалось на цьому концерті у нашому фоторепортажі.