• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    У Дніпрі чоловік кинув гранату в поліцейських і загинув сам

    5 червня близько 22:55 до поліції повідомили про бійку біля одного з будинків в Амур-Нижньодніпровському районі обласного центру. На місце інциденту негайно вирушили патрульні.

    Під час затримання один з учасників конфлікту кинув у сторону правоохоронця гранату. Внаслідок її вибуху сам порушник загинув на місці, а четверо правоохоронців зазнали поранень різного ступеня тяжкості. Поліцейських госпіталізували для надання необхідної допомоги.

    У Дніпрі чоловік кинув гранату в поліцейських і загинув сам

    На місці події працювали слідчо-оперативна група, вибухотехніки та інші профільні служби поліції. Правоохоронці з’ясовують усі обставини та збирають доказову базу. Відкрито кримінальне провадження за ст. 348 Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу).

    За матеріалами поліції Дніпропетровської області

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити