Юні кам’янчани випробували себе в ролі рятувальників
Сьогодні навчання правилам безпеки є невід’ємною частиною виховання дітей, адже знання того, як діяти у небезпечних ситуаціях, може врятувати життя. Саме з такою метою 12 червня фахівці ДСНС Кам’янського провели пізнавальний захід для відвідувачів літнього табору.
Знайомство з роботою надзвичайників розпочалося з демонстрації технічного оснащення. Рятувальники показали дітям внутрішнє облаштування пожежної машини та розповіли про спеціальний інвентар, який щодня використовується для порятунку людей та ліквідації наслідків надзвичайних подій.
Найбільше емоцій у дітей викликала можливість долучитися до роботи вогнеборців на практиці. Діти фотографувалися всередині пожежного автомобіля та спілкувалися з професіоналами про особливості їхньої служби. Також під наглядом фахівців діти власноруч подавали воду з пожежного рукава, відпрацьовуючи ліквідацію умовної пожежі.
На завершення зустрічі рятувальники провели короткий інструктаж щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Щоб інформація краще закріпилася, кожен учасник отримав у подарунок тематичні комікси з мінної безпеки та нагадування про важливість правил безпеки під час літніх канікул.