До Кам’янського району завітав керуючий Дніпропетровською єпархією ПЦУ

11 квітня начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч зустрівся з керуючим Дніпропетровською єпархією Православної Церкви України, Високопреосвященнійшим Митрополитом Дніпровським і Січеславським Симеоном, який відвідав район.
Під час зустрічі було обговорено ключові аспекти суспільного життя, питання підтримки Збройних Сил України, які стоять на захисті свободи та незалежності держави. Також торкнулися тем, що стосуються духовної єдності українського народу, соціального служіння та ролі церкви у зміцненні громадянського суспільства.
"Високопреосвященнійший Симеон висловив щиру вдячність усім головам громад Кам’янського району за їхню підтримку соціальних ініціатив Церкви. Особливо відзначено капеланське служіння, яке відіграє надзвичайно важливу роль у ці непрості часи. Воно не лише підтримує духовну стійкість наших людей, а й об’єднує нас перед викликами, які постали перед Україною", — зазначив Олег Гапіч.